Linia brzegowa z działką

Działka, która ma dostęp do linii brzegowej będzie droższa od takiej zwykłej, ale raczej nikogo to nie dziwi, bo jednak mamy o wiele lepszą perspektywę i możemy o wiele lepiej się tam bawić. Nie ma znaczenia czy kupujemy taką działkę po to żeby latem siedzieć sobie z rodziną czy po to żeby można było poczekać i zyskać na takiej inwestycji bardzo dużo pieniędzy. Jeśli chodzi o te zyski to wszystko będzie zależne od tego gdzie kupujemy działkę. Ogólnie przyjmuje się taką zasadę, że inaczej patrzymy na działkę rekreacyjną, a inaczej na inwestycyjną.

Działka rekreacyjna

Ma by urokliwa, nie musi być duża, ale za to mamy się tam czuć wyjątkowo. Liczy się klimat. Jedna osoba wybierze szczerze pole albo środek lasu, a inna osoba będzie chciała żeby blisko było miasto. Nasza natura jest bardzo odmienna, dlatego trzeba dostosować sobie działkę do własnych potrzeb. Cieszmy się, że ją mamy, bo wreszcie czujemy się wolnymi ludźmi. Warto sprawdzić jak to jest nagle wyjść z tych zatłoczonych blokowiskach, miast i korków.

Działka inwestycyjna

Tutaj patrzymy przede wszystkim na warunki zabudowy. Jeśli ma tam powstać hotel to trzeba sprawdzić czy takie pozwolenie będzie można uzyskać. Jeśli wszystko się zgadza to na pewno będziemy z tego powodu zadowoleni, bo trafiliśmy na taką inwestycję, jaka spełni nasze oczekiwania. Im większa będzie to działka tym większe będą później zyski, bo większy inwestor, który może chcieć odkupić ziemie pod hotel nie jest zainteresowany działką tysiąc metrów, bo on może tam jedynie parking zrobić i to też wcale nie taki duży.

Gdzie można sprawdzić to wszystko?

Trzeba będzie udać się do gminy, w której leży nasza działka, którą jesteśmy zainteresowani. Tam sprawdzimy wszystkie plany i dowiemy się, jakie są szanse na takie czy inne zabudowania. Po takich informacjach http://www.gu.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=39787&catid=118 będzie można o wiele łatwiej podjąć decyzję czy to jest coś dla nas czy trzeba będzie poszukać innej działki, bo ta nie spełnia naszych oczekiwań. Może będziemy mieć szczęście i właśnie trafiliśmy na inwestycję swojego życia?

15 komentarzy do “Linia brzegowa z działką”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *